افزایش قد با طب سوزنی

افزایش قد با طب سوزنی

شاید کمی برایتان عجیب باشد اما افزایش قد با طب سوزنی یک درمان امکان پذیر است. گاهی افراد از میزان بلندی قد خود راضی نیستند و از راه های مختلف سعی در افزایش قد خود دارند. در این راه طب سنتی به شما کمک خواهد کرد تا با تحریک نقاط طب سوزنی برای افزایش قد، به بلندی دلخواهتان برسید. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با این شیوه درمان آشنا شویم.

طب سوزنی برای افزایش قد

طب سوزنی می تواند با تاثیر بر روی هورمون های بدن آثار شگفت انگیزی از خود نشان دهد. از جمله این تغییرات رشد و افزایش قد می باشد. علاوه براین، طب سوزنی باعث تنظیم تمام هورمون های بدن می شود و سوخت و ساز و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. به همین ترتیب باعث افزایش انرژی وقوای حیاتی بدن می شود و درنتیجه افزایش رشد قد را در پی دارد.
عواملی که بر افزایش قد تاثیر گذارند به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می شوند. دسته داخلی شامل فاکتورهای ژنتیکی است که از والدین دریافت می شود و غیر قابل تغییر است. عوامل خارجی که بر میزان قد تاثیر دارد شامل آب و هوا، اقلیم، تغذیه، بیماری ها، ورزش و… می باشد.
به طور کلی، طب سوزنی در افزایش قد قبل از دوران بلوغ تاثیر بارزی نسبت به بعد از دوران بلوغ دارد. پس کسانی که قصد دارند از طب سوزنی برای افزایش قد خود استفاده کنند بهتر است قبل از سن بلوغ یا در آغاز دوره بلوغ درمان را آغاز کنند. لذا میزان افزایش قد با طب سوزنی بستگی به سن شروع درمان دارد، هرچه زودتر شروع شود اثر درمان بیشتر است.
بهترین راه برای تعیین احتمال افزایش قد با طب سوزنی مراجعه به متخصص طب سوزنی است. افزایش قد حتی برای افراد با شانس بالا نیز نیاز به زمان دارد. دکتر محمدرضا بحرینی در این راه می تواند شما را راهنمایی کرده و به وسیله طب سوزنی، باعث افزایش قد شما شود.
شاید این سوال برای شما پیش بیاید که طب سوزنی چه بیماری‌هایی را درمان می‌کند؟ برای پاسخ به این سوال باید بدانید که، طب سوزنی علاوه افزایش قد، باعث درمان بسیاری از بیماری‌های دیگر شده است.

نقاط طب سوزنی برای افزایش قد

یکی از نقاط موثر در افزایش قد با طب سوزنی مسیر انرژی بدن است. این نقاط به وسیله پزشک متخصص و خبره در حوزه طب سوزنی تحریک شده و موجب افزایش قد خواهد شد.
نقاط مهم دیگری از بدن که با طب سوزنی بر روی افزایش قد موثر است شامل مفاصل بدن، زانوها و شست پا می باشد. عموماً این نقاط برای فعال کردن هورمون رشد مورد هدف قرار می گیرند. خصوصا پاها شامل مفصل و پنجه ها جز مهم ترین نقاط طب سوزنی برای افزایش قد به شمار می رود.

افزایش قد با طب سوزنی بعد بلوغ

طب سوزنی با تحریک نقاط خاصی از بدن و افزایش عملکردهای اندام بدن، موجب افزایش قد می شود. افزایش قد با طب سوزنی هنگام رشد استخوان های بلند بسیار تاثیر گزار است و باعث رشد حداکثری قد خواهد شد.
این در حالی است که پس از گذر از سن بلوغ، زمانی که استخوان ها به حداکثر رشد خود رسیده اند، امکان افزایش قد به طور طبیعی وجود ندارد. اما می‌توان با استفاده از طب سوزنی حتی پس از سن بلوغ نیز، افزایش قد را تجربه کرد. دلیل آن این است که غضروف موجود بین مهره های بدن قادر به رشد هستند که طب سوزنی از توانایی بدن در ترشح هورمون رشد که بر تجمع غضروف تاثیر دارد، استفاده کرده و باعث افزایش قد می شود.
اگر علاقه مند به درمان مشکلات گوارشی با طب سوزنی دارید می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

عوامل موثر در افزایش قد با طب سوزنی

میزان افزایش قد با طب سوزنی به عوامل زیر بستگی دارد:
۱-زمان شروع درمان: هر چقدر درمان کوتاهی قد زودتر شروع شود، میزان افزایش قد بیشتر خواهد بود. میزان افزایش قد زیر سن بلوغ حدود ۱۰ سانتی متر، در اوایل سن بلوغ حدود ۵ سانتی متر و در اواخر بلوغ حدود ۳سانتی متر می باشد.
۲-ژنتیک: یکی از عوامل موثر و تغییر ناپذیر بر میزان افزایش قد، میزان قد والدین و خانواده آن هاست.
۳-مزاج و طبع: نوع مزاج فرد نیز یکی دیگراز عوامل موثر برمیزان افزایش قد است. از میان مزاج های گرم و خشک (صفراوی) ومزاج های گرم و تر(دموی)، افزایش قد بیشتر متعلق به مزاج های سوداوی(سرد و خشک) و بلغمی(سرد و تر) است.

به یاد داشته باشید، اگر طب سوزنی توسط پزشک متخصص مربوطه انجام شود هیچگونه عوارضی ندارد. استفاده از سوزن های بهداشتی ویکبارمصرف مانع ایجاد درد و عوارض پس از درمان می شود. علاوه بر آن اگر طب سوزنی اصولی و صحیح انجام شود باعث تعادل وتنظیم تمام سیستم های بدن شده واز بسیاری از بیماری ها پیشگیری می کند .
دکتر محمدرضا بحرینی بهترین دکتر طب سوزنی برای افزایش قد، دارای مدرک دکترای طب سوزنی از دانشگاه BUCM پکن چین، انواع بیماری ها را با طب سوزنی درمان خواهد کرد. از راه های ارتباطی ما می توانید برای رزرو نوبت و دریافت مشاوره اقدام نمایید.

سوالات متداول
میزان افزایش قد با طب سوزنی چقدر خواهد بود؟
همانطور که در بالا نیز گفته شد، میزان افزایش قد با طب سوزنی به سه عامل زمان شروع درمان، ژنتیک و مزاج و طبع بستگی دارد.

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز چقدر است؟
برای تاثیر گذاری طب سوزنی بر روی قد، حداقل به 30 جلسه درمان نیاز است که تعداد روزها در هفته می تواند با تشخیص پزشک متغیر باشد.

اثر درمان چه زمانی نمایان می شود؟
چون رشد قد یک پروسه بسیار بطئی است، اکثرا در طول دوره درمان افزایش قد مشاهده نمی شود. اثر واقعی درمان در 6 تا 12 ماه پس از انجام طب سوزنی دیده می شود.

آیا تحریک نقاط طب سوزنی برای افزایش قد عوارضی دارد ؟
طب سوزنی اگر توسط پزشک متخصص انجام شود هیچگونه عوارضی ندارد.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند