دستگاه بیوتی پن

دستگاه بیوتی پن

دستگاه بیوتی پن یک قلم زیبایی است که در جهت درمان‌های گوناگون زیبایی عمل می‌کند. این قلم زیبایی کاربردهای زیادی دارد که توسط پزشک ماهر و با تجربه بکار گرفته می‌شود.
در ابتدا باید بدانیم که دستگاه بیوتی پن چیست و طریقه استفاده از آن به چه صورت است؟

دستگاه بیوتی پن چیست؟

بیوتی پن یک دستگاه الکتریکی دستی است که با فناوری جدید کربونیزاسیون یونی الکتریکی کار می‌کند. این دستگاه به قلم زیبایی رایج و معروف شده است.

کاربرد دستگاه بیوتی پن

1.رفع چین و چروک
با افزایش سن، بدن انسان دیگر قادر به تولید کلاژن در پوست نیست. به همین دلیل یکی از نشانه‌های پیری، ایجاد چین و چروک بر روی پوست می‌باشد. این چین و چروک‌ها باعث به وجود آمدن ظاهری ناخوشایند می‌شود. بنابراین افراد زیادی در صدد رفع آنها هستند که از راه‌های کم خطر آن‌، می‌توان به قلم بیوتی پن اشاره کرد.

2.رفع اسکار جوش و آکنه
پس از محو شدن زخم‌ها و جوش‌ها، ممکن است لکه‌های قهوه‌ای بر روی پوست ظاهر شود. با استفاده از این قلم می‌توان تا حد زیادی این لکه‌ها را از بین برد.
از دیگر روش‌های از بین بردن لکه‌های صورت، استفاده از طب سوزنی می‌باشد. این روش به دلیل غیرتهاجمی بودن، مورد استقبال قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید: میکرونیدلینگ چیست؟

3.از بین رفتن زگیل و خال برجسته
این قلم زیبایی برای افرادی که بر روی صورت، گردن و بدن خود خال و زگیل دارند مناسب است. قبل از براشتن خال و زگیل باید به متخصص پوست مراجعه کرده و در صورت نبود هیچگونه مشکلی به رفع آن اقدام نمایید.

عوارض دستگاه بیوتی پن

این دستگاه با تخریب لایه اولیه پوست، کمترین آسیب را به پوست می‌رساند. به عبارتی این روش هیچگونه عوارضی ندارد.
عمق نفوذ سوزن‌ها تنها سه میلی‌متر است؛ به همین دلیل از روش‌های موثر و محبوب در میان مردم می‌باشد.

طریقه استفاده از دستگاه بیوتی پن

معمولا کار با دستگاه‌های جوانسازی و زیبایی باید طبق اصول و قوانین شرکت انجام شوند. در این شرایط این دستگاه بهترین خدمات را ارائه می‌دهد. روش دیگری که در جوانسازی صورت بسیار مورد استفاده قرار می‌گیردف، جوانسازی صورت با طب سوزنی است.
روش استفاده از دستگاه بیوتی پن به گونه‌ای است که شما به راحتی می‌توانید آن را بکار بگیرید.
این دستگاه شامل دو دکمه و چراغ باتری است.
دکمه ON/OFF این دستگاه برای روشن و خاموش کردن استفاده می‌شود. این دکمه را سه ثانیه فشار دهید که چراغ قرمز نشاندهنده‌ی روشن و خاموش شدن دستگاه است.
دکمه OUT که برای شروع کار باید آن را فشار داده و در هنگام پایان کار انگشت خود را از روی آن بردارید.
روشن بودن سه چراغ به طور همزمان، نشان می‌دهد که شارژ دستگاه 100 درصد است. اگر دو چراغ به طور همزمان روشن باشند شارژ دستگاه 75 درصد و اگر یک چراغ روشن باشد، شارژ دستگاه 50 درصد است.

نکات مهم در حین استفاده از دستگاه

باید قبل و بعد از هر بار استفاده، سوزن‌ها کاملا ضدعفونی شوند.
برای از بین بردن زگیل و خال‌های عمقی، باید تحت نظر پزشک متخصص انجام شوند.

 

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند